NEW! On-line дослідження від IVOX

  

Компанія іVOX - це бюро повного циклу в сфері онлайн досліджень. Залежно від потреб клієнта менеджери компанії  підтримують його на всіх стадіях проведення дослідження через Інтернет: редагування, програмування, хостинг анкет, збір даних, базовий аналіз, звітність, координація проекту.

Базові елементи діяльності іVOX в Україні:

  1. Онлайн дослідження за допомогою програмного забезпечення Socratos

  2. Дослідницька онлайн панель іVOX

SOCRATOS

Socratos - це комплексне програмне рішення, яке дозволяє керувати усім процесом дослідження у режимі онлайн. Socratos є ідеальним дослідницьким інструментом для Інтернет-анкет будь-якого типу: CATI, CAWI, CAРI. Багатогранність функцій, легкість використання, зручність попереднього перегляду роблять Socratos надзвичайно зручним для користувача.

За допомогою Socratos значна частина процесу дослідження стала повністю автоматизованою:

Socratos - це не просто програмне забезпечення, це рішення, створене дослідниками для дослідників. Тому воно повністю відповідає потребам фахівців у сфері кількісних досліджень.

ОНЛАЙН ПАНЕЛЬ іVOX

іVOX має доступ до панелі з більш ніж 24 000 респондентів в Україні. Онлайн панель - це попередньо відібрана група респондентів, які висловили своє бажання брати участь в Інтернет - опитуваннях добровільно і на постійній основі. Перед тим, як стати членом панелі, кожен респондент заповнює реєстраційну анкету, яка включає соціально-демографічні характеристики, особливості способу життя та інші дані, на основі яких iVOX відбирає респондентів для кожного дослідження.

Детальну інформацію про компанію іVOX можна отримати на сайті http://www.ivox.com.ua/

Файли для завантаження

  (HTM 1.59 Kb)