Історія

Центр SOCIS – була та залишається провідною в Україні соціологічною компанією, що займається соціально-політичними та маркетинговими дослідженнями.


Роки членства в GALLUP International Association, спільна робота зі світовим лідером – TNS, а також висока професійна підготовка персоналу забезпечує належну якість, надійність та ефективність роботи Центру, які роблять співробітництво з компанією привабливим для замовника.


Сьогодні основним напрямом діяльності Центру SOCIS є дослідження різноманітних соціальних проблем, вивчення громадської думки, проведення маркетингових досліджень, а також участь в міжнародних наукових проектах і програмах соціологічної спрямованості.

Товариство з обмеженою відповідальністю „Центр соціальних та маркетингових досліджень SOCIS” веде свою історію з 1988 року.

1988 — Вперше в Україні група фахівців Українського відділення Всесоюзного Центру вивчення громадської думки (ВЦИОМ) починає проводити соціальні і маркетингові дослідження.

1993 — У листопаді 1993 року відбувається офіційна презентація ТОВ „СОЦИС".

1994 — Центр SOCIS стає асоційов

аним, членом міжнародної дослідницької асоціації GALLUP International Association. Це було визнання наших методів та технологій, високих стандартів нашої роботи.

1997 — Центр SOCIS - повноправний член GALLUP International Association.

2002 — З метою поглиблення спеціалізації на зміну ТОВ „СОЦИС" утворюється дві самостійні компанії: маркетингова компанія TNS - Україна (до якої перейшли права повноправного членства в Gallup International Association) і Центр соціальних та політичних досліджень СОЦИС

2007 — У зв’язку зі зміною стратегії розвитку Центру SOCIS відновлюється напрям маркетингових досліджень і відповідно відбувається зміна назви на Центр соціальних і маркетингових досліджень SOCIS і логотипу компанії.


Сьогоднішній Центр SOCIS має все необхідне для проведення різного роду досліджень – від розробки програми дослідження до підготовки звіту.
Центр SOCIS є колективним членом Соціологічної асоціації України, членом міжнародної дослідницької мережі WORLD_DRIVES association. Eastern European Network з штаб-квартирою в м. Цюріх (Швейцарія). Центр SOCIS представлений також в щорічному директорії членів Всесвітньої Асоціації дослідників громадської думки (WAPOR) і Американської Асоціації дослідників громадської думки (AAPOR) “Blue Book”.  


   Генеральний директор:

   Микола ЧУРИЛОВ,

   доктор соціологічних наук, професор


  Виконавчий директор:

  Олександр СТЕГНІЙ,

  доктор соціологічних наук